mini naglowek

Polityka jakości

Jesteśmy producentem konstrukcji stalowych m.in. dla wymagających Klientów z sektora "automotive", w którym - dzięki naszej skuteczności i elastyczności - osiągnęliśmy i utrzymujemy wizerunek pewnego i odpowiedzialnego wykonawcy.

Naszą pozycję osiągnęliśmy dzięki wdrażaniu optymalnych rozwiązań produkcyjnych oraz elastycznych metod zarządzania.
Dzięki wypracowanym możliwościom technicznym potrafimy kompleksowo sprostać skomplikowanym wymaganiom technicznym Klientów.
Ponadto, duży nacisk kładziemy na utrzymywanie partnerskich relacji z naszymi Dostawcami, Podwykonawcami i Klientami, dzięki którym możemy rozwijać się i doskonalić naszą działalność.

W realizacji projektów, priorytetem jest właściwa identyfikacja oraz spełnienie wymagań jakościowych a także sprawna i efektywna koordynacja działań zapewniająca atrakcyjne ceny oraz krótkie terminy wykonania.

Ponadto, naszym celem jest stały rozwój poprzez inwestycje w technologie produkcyjne a także rozwój naszego Personelu w tym zakresie.
W celu dalszego doskonalenia naszej organizacji wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania w oparciu o wymagania międzynarodowej normy PN-EN ISO 9001:2015, a także deklarujemy jego utrzymywanie, rozwój i doskonalenie.

Stare Pole, 2018-01-28

Przemysław Malinowski
Prezes Zarządu
Mettap Sp. z o.o.